Kwiecień 27, 2016

Międzynarodowa akredytacja IA NLP

ianlp_seal_colourInternational Association of Neuro Linguistic Programming – IA NLP jest międzynarodowym stowarzyszeniem działającym od 1983 roku, które opracowało zaakcetpowane i uznane międzynarodowo Globalne Standardy uczenia i szkolenia NLP. Trenerzy podpisujący się pod kodeksem etycznym i programowym IA NLP dostarczają od ponad 30 lat wysokiej jakości trening i kursy certyfikacyjne – prowadzone na wszystkich kontynentach.

IANLP certyfikuje standardy jakości kursów NLP, które kładą szczególny nacisk na etykę oraz praktyczne doświadczenie prowadzących trenerów oferujących certyfikację na poziomie:

  • NLP Practitioner
  • NLP Master Practitioner
  • NLP Trainer

Potwierdzeniem jakości jest proces certyfikacji trenerów NLP oraz ich weryfikacja przez innych trenerów NLP potwierdzona doświadczeniem trenerskim, zawodowym oraz opinią na temat etyki zawodowej. Jako pierwsi z Polski uzyskaliśmy akredytacje Fellow Member Trainer NLP uprawniajacą nas do prowadzenia kursów certyfikacyjnych NLP zgodnych z wytycznymi programowymi.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje oficjalny MIĘDZYNARODOWY, ważny BEZTERMINOWO certyfikat IA NLP wraz z pieczęcią organizacji (bez dodatkowych opłat). Cetyfikat jest honorowany we wszystkich uznanych ośrodkach tej oraz wielu innych organizacji szkolących w zakresie profesjonalnego NLP. Pozwala to realizować program szkolenia w Polsce i na świecie, oraz ubiegać się o międzynarodową akredytację np. w zakresie NLP Coach IANLP.