praktyk ia nlp - ponad 50 technik i narzędzi wprowadzania zamian

korzyści

Jakie korzyści osiągniesz, kończąc kurs certyfikacyjny Praktyk NLP akredytowany przez International Association for NLP

Kompetencje

W czasie kolejnych zjazdów przez 18 dni ćwiczysz i poznajesz praktyczną wiedzę z obszaru: negocjacje, emocje, komunikacja, rozwiązywanie konfliktów, wywieranie wpływu, obrona przed manipulacją, definiowanie celów, kierowanie sobą oraz innymi, delegowanie zadań, motywowanie siebie oraz innych. Wszystko potwierdzone międzynarodowym certyfikatem najstarszej niezależnej organizacji trenerów NLP

PRaktyka

Praktyk IA NLP to praktyczna wiedza psychologiczna. Poznajesz podstawy teoretyczne modeli a następnie jest praktyczna ‚live’ demonstracja działania techniki a potem własne ćwiczenie w parach/grupie. Ponad 50 narzędzi i technik w różnych obszarach. 18 dni ćwiczeń, gdzie od razu wdrażasz zmianę w swoim życiu. Czas między modułami pozwala stosować poznaną wiedzą oraz dopytać, abyś uzyskał pewność w ich zastosowaniu w swojej pracy i życiu.

Talenty

W czasie kursu masz możliwość rozwijać swoje umiejętności i kompetencje. Jednak najważniejsze jest wzmacnianie swoich talentów. Ich świadomość to pierwszy krok. Kolejnym jest korzystanie z narzędzi pozwalajacych poznać sposób myślenia, nieświadome wzorce postrzegania. Dlatego uczestnicy w trakcie kursu poznają swoje metaprogramy dzięki badaniu Mindsonar.

Wsparcie

W metodycznym rozwoju zawodowym i osobistym ważny jest dostęp do dobrych materiałów oraz kontaktu i wsparcia ze strony trenerów. Uczestnicy kursu certyfikacyjnego Praktyk IA NLP otrzymują: kilkaset stron materiałów dydaktycznych, dostęp do zamkniętej grupy wymiany doświadczeń, kontakt telefoniczny z trenerem, tutoring, superwizję oraz pracują w grupach.

Praktyk IA NLP

Kurs rozwoju kwalifikacji zawodowych i osobistych, zwiększenie potencjału i umiejętności zawodowych i osobistych.
Etyczne NLP gwarantowane przez trenerów międzynarodowej organizacji trenerów NLP

IA NLP od 1983 wyznacza i realizuje najwyższej jakości programy treningu NLP zgodnie z kodeksem etycznym. W przeciwności do wielu komercyjnych instytutów jest organizacją non-profit zrzeszającą trenerów NLP z całego świata, dla których ważna jest etyka w pracy z człowiekiem. NLP posiada "złą opinię" właśnie z powodu swojej skuteczności i braku etyki w zastosowaniu przez tych, którzy je poznali i stosują. Trenerzy IA NLP prowadzący kurs certyfikacyjny Praktyk IA NLP spełniają standardy profesjonalne i etyczne jako członkowie Fellow Member Trainer NLP. IA NLP zrzesza wielu trenerów z całego świata, w tym znanych w Polsce m.in. Richard Boltstad (twórca komunikacji transformującej) czy Jaap Hollander (twórca Mindsonara).

 • Długość kursu certyfikacyjnego

  18 dni - 9 zjazdów po 2 dni

 • Tutoring

  Wsparcie telefoniczne trenerów w czasie kursu

 • Superwizja

  15 godzin superwizji w małych grupkach (3-5 osób)

 • Grupy robocze

  10 godzin grup roboczych

Nasz ZESPÓŁ

akredytowani trenerzy IANLP
Przesłany obraz

Łukasz Dąbrówka

Fellow Member Trainer IA NLP, akredytowany coach Izby Coachingu, facylitator APMG, trener biznesu, mediator, negocjator.
Posiada ponad 15 doświadczenia zawodowego, w obszarze szkoleń, coachingu (w tym executive coaching) oraz doradztwa dla klientów firm B2B, B2C (m.in. produkcja i usługi budowlane, handel i produkcja spożywcza, ubezpieczenia, telekomunikacja, transport, finanse, handel, usługi spec.).
Przesłany obraz

Przemysław Turkowski

Fellow Member Trainer IA NLP, psycholog, psychoterapeuta, coach.
Psychoterapeuta pracujący neurolingwistycznie w sposób zorientowany na cel. Członek Polskiego Stowarzyszenia Neuro-lingwistycznej Psychoterapii. Trener i coach z doświadczeniem menedżerskim w obszarze prowadzenia projektów coachingowych, szkoleniowych i doradczych. Psycholog z wyczuciem biznesu. Motto zawodowe: Ludzie się zmieniają!

Aktualności

Bądź w kontakcie